O nas

 
Witam Państwa na stronie firmy GALDI.PL!

 
Firma GALDI.PL istnieje od 2009 roku i jest firmą, która jako jedyna w Polsce oferuje czarter jachtów motorowych przystosowanych dla osób niepełnosprawnych na Mazurach. Ponieważ sam poruszam się na wózku inwalidzkim a jednocześnie jestem pasjonatem żeglarstwa, doskonale znam wymagania jakie powinien spełniać jacht, aby mogła w nim funkcjonować osoba nawet o bardzo dużym stopniu niepełnosprawności. Dotychczasowe doświadczenie w czarterowaniu jachtu Weekend 820 "Marije" pokazało, że wzbudza on zainteresowanie nie tylko ze strony osób niepełnosprawnych, ale jest przyjazny wszystkim, mniej sprawnym, starszym, rodzinom z małymi dziećmi.Jacht ten zdobył bardzo duże uznanie również ze strony środowiska osób profesjonalnie zajmujących żeglarstwem, turystyką i sportem motorowodnym, czego wyrazem była nagroda specjalna w kategorii "Jacht bez barier" podczas II Mazurskich Targów w 2009r.
http://targi.mazury.info.pl/?2009,25

Na sezon 2015 mamy dla Państwa absolutną nowość!!! nie tylko w skali Polski ale i Europy. Luksusowy, komfortowo wyposażony jacht Navigator 999, w którym, dzięki bogatemu wyposażeniu, będą mogły funkcjonować osoby poruszające się na wózku inwalidzkim o bardzo dużym stopniu niepełnosprawności.
Jacht ten przeszedł pomyślnie testy na wodzie i obecnie trwają ostatnie prace wykończeniowe przed sezonem 2015.
https://www.youtube.com/watch?v=Pagw-D9uTwY&feature=youtu.be


Tego typu jachty pokazują, że wszystko co jest przyjazne osobom niepełnosprawnym, rodzinom z małymi dziećmi, jest przyjazne i komfortowe dla absolutnie wszystkich. Np. trap do wjeżdżania na wózku inwalidzkim nie tylko ułatwia komunikację wszystkim osobom, ale może z powodzeniem służyć jako bagażnik na rowery.
W obszernym kokpicie znajduje się kambuz do przyrządzania i spożywania posiłków na świeżym powietrzu. Kabina wyposażona jest również w duże, panoramiczne okna umożliwiające kontakt wzrokowy z otaczającą przyrodą nie tylko osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich.

Najlepszym dowodem na to, że jacht ten wzbudza duże zainteresowanie jest wzrastająca liczba stałych klientów, którzy doceniają wysoki standard i komfort przy bardzo konkurencyjnych cenach.

To naprawdę warto sprawdzić! Zapraszam serdecznie.
Z żeglarskim pozdrowieniem,
Dariusz Galanty
© galdi.pl 2019 strona internetowa